Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

clenove.jpgnase-cinnost.jpgfoto.jpg

 

 

 

 

HOKULO - PRAVIDLA

 

Brigáda Roverů na nové klubovně foto zde.

 

DIVADLO BUDE!!!
 

 

 

vcelku překvapivě se sešlo dost zájemců co by chtěla přičichnout k prknům co znamenají svět, avšak tohle bude teprve začátek cesty.
Svůj zájem vyjádřili: Rocky, Brebta, Tweety, Bizon, Medvěd, Sněhurka, Alice, Kika a Petra - prozatím je to vše, ale ostatní se klidně ještě můžou přidat.
Hlavní termín pro vás bude 6.11.2011 na 15h - kde si dáme první schůzku, abych viděl, že to myslíte vážně, abych si vyzkoušel co ve vás je a všeobecně abysme se domluvili.
Divadlo samotné začne asi někdy v lednu to se ještě uvidí. Jediná co vám můžu říct je že téma bude Antika.


Rejža (jerry)

theater-masks.jpg

 

Baseball 2011

Zase po roce se setkali dva basebalové týmy, aby se utkali na trávníku před kostelem o to, kdo se bude pyšnit vítězstvím celý rok. V tomto souboji, kdy se proti sobě postavila zatím neporažená starší generace (i když minulý rok už měla namále) proti mladší generaci, která na svou chvíli slávy teprve čeká.

Stalo se již jakousi tradicí, shánět lidi na poslední chvíli proto nastoupila starší generace pouze ve skromném počtu 6 lidí. Mladší generace na tom byla s počtem lidí podstatně lépe a to s počtem 12lidí, ale to byla asi jediná jejich výhoda. V průběhu zápasu si starší generace díky přesným přihrávkám a dobrým odpalům stihla hned na začátku utkání vytvořit náskok, který se jen špatně dotahoval. I přes veškerou snahu a dva homeruny se Mladší generace nedostala do vedení. Snad to bylo vysílením, možná mladickou nerozvážností nebo nedostatkem kvalitních hráčů. Tak či tak, Starší generace opět prokázala, že se umí prosadit a bylo to znát i na výsledku, který byl 47:27

 

Soumrak Lordearonu 27. – 29.5.2011

Uběhl další rok a opět se koná známá dřevárensko-larpařská známá pod názvem Soumrak. Letošní ročník byl a myslím, že se i do historie této hry zapíše, jako ročník plný překvapení. Prvním z překvapení byla slabá účast, s čímž si organizátoři hravě poradili a nějak to neovlivnilo průběh akce. Další novinkou byl déšť, ale to jsem se asi špatně vyjádřil. Jednalo se totiž o všechny druhy deště. Během dvou dnů jsme poznali co je to déšť, deštík, pokrápění, mrholení, slejvák, liják (místy až lijavec), bouřku, nějakou minutu i bezdeští a nechybělo ani koupání – když hráči proběhli smrčky už nikdy nepoznali co je to suché místo J.

Další novinky byly spíše herní, místo 5měst jsme dobývali pouze 3města. A v průběhu soboty – dne bojů – jsme se konali i questy povinné pro všechny hráče.

Tolik k novinkám – Samotné hry se z našeho oddílu účastnili tři hráči: Jerry. Brebta a Bizon. Rozhodli jsme se klasicky reprezentovat Alianci a náš srdeční národ Stromgard. Během bojů jsme nejednou zahnali Hordu k ústupu a v malém počtu lidí jsme zdárně zadržovali celou hordskou armádu v soutěsce. Postupným zabíjením se nám podařilo dostat se na 4.úroveň a možná i proto jsme byly poté poctěni dosáhnout hodnosti rytířů, které jsme využili v závěrečné bitvě. Jak už jsem psal, že během dvou dnů jsme poznali všechny druhy děště, tak v neděli jsme poznali dokonce i slunečné počasí s mraky i bez, to jen aby to bylo kompletní J

Závěrečná bitva, ale měla naprosto odlišný charakter než předchozí ročníky. Mágové se rozhodli vyvolat mocného démona, a tak za cenu nehynoucí slávy a věčného života verbovali z řad Aliance i Hordy vojáky. V jejich snažení se jim postavili náčelníci a králové Hordy i Aliance a tak sem snad poprvé v historii bojovali skřeti i lidé spolu se spojenci bok po boku proti hrůzám, které měly nastat. Mágové snad vlivem kouzel či řečnění přetáhli na svou stranu nejen veškerou magii, ale také velkou armádu, která měla chránit jejich snažení. V tomto lítém boji však nakonec zvítězila strana Králů a Náčelníků s jejich věrnými vojáky, kteří se nenechali zlákat falešnou vidinou bohatství. Byl to opravdu krásný pocit konečně po 3 letech opět vyhrát spolu s Alianční armádou. Není však všem bitvám konec někteří kouzelníci prchli a je jen otázkou času kdy a s jakou silou se opět vrátí…

 

Taura - Na křídlech války


KDY: 25.-29.7.2011 (hra začíná až 26. ráno a končí 28. večer)
KDE: Loštice,Vlčice - osada Markrabka

Jedná se rovněž o LARP akci (Live Action Role Playing), která je určena již starším hráčům vě věku od 15let.Více informací na webu: www.tauralarp.cz

Více informací o tom co je to LARP: www.larp.cz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wolfram 2011 
- pro zvětšení kliknout

wolfram_2011-letak.jpg.jpg

Akce WOLFRAM je pořádána na paměť výsadku skupiny parašutistů do Beskyd v oblasti Smrku v noci 14. září 1944.

Přihlášení jsou vyzvání povolávacím rozkazem, aby se dostavili na místo srazu kde probíhá odvod branců, zdrav. prohlídka, přísaha výklad o historii skutečného WOLFRAMU. V sobotu probíhá vojenský výcvik pod vedením armádu –opičí dráhy, střelba, zacházení se zbraní, orientace, atd. Večer se přesunou účastníci na místo přenocování, kde se musí utábořit, připravit si stravu . V noci pak následuje výsadek, družiny dostanou za úkol přesunout se na určité místo, při plnění různých úkolů. V neděli okolo poledne ukončení vyhodnocení, ocenění. Vítězové získávají medaile, každý účastník získává upomínkový list a odznak, armáda dodává někdy i věcné ceny.

 

vic info: http://wolfram.webnode.cz/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Muzikal

Pro ty z vás kdo se stále bojí muzikálu, kvůli tomu že se tam bude zpívat sem pro vás našel vítěz minulého ročníku ZDE. Jediný co má ta jejich společného s muzikálem je že se tam snaží zpívat - jinak děj otřesný, kostýmy strašný a herectví žádný. Pokud si myslíte, že by jste mohli být lepší jak oni, je načase se přihlásit. Příští rok už řada z vás nebude mít tu možnost! Když seženu 10lidí do osmnácti let můžeme jim ukázat jak se dělá muzikál! JE TO VAŠE VÝZVA! Kontaktujte mě pokud máte zájem ;)
Zájemci ať napíší na mail dawe.r@seznam.cz

POZOR - video vítěze minulého ročníku ZDE.

 

p1010093.jpg