-          Tramvají číslo 1,4,6 na zastávku Flora, po Štítného ulici nahoru a těsně před křižovatkou u nemocnice odbočit doprava na Mozartovu ulici, škola je kousek po levé straně

-          Tramvají číslo 2,7 na zastávku Šibeník, po Mozartově ulici až na druhý konec

Autobusem 12,19,21,26 z obou směrů na zastávku Dvořákova, která je přímo u školy

2.     ČASOVÝ ROZPIS

Rádi bychom v 9:00 dali zahajovací nástup tak, aby se v 9:30 mohlo začít hrát. Přijďte proto tak, abyste se včas zaregistrovali a turnaj hned ze začátku nechytl skluz. Zhruba od 8:00 už budou v prostoru pobíhat přičinliví organizátoři.

vyhlášení výsledků by mělo proběhnout kolem 13:00, záleží na počtu týmů. Pozdější konec se dá očekávat spíš v kategorii roverů.

Hrajeme za každého počasí!

3.     REGISTRACE

Po příchodu na hřiště najdete u tělocvičny stolek organizátorů, kde si vyzvednete registrační kartu pro svůj tým, a vyplněnou ji spolu s penězi (20 Kč/tým) odevzdáte.

4.     HRACÍ SYSTÉM

Hraje se ve třech kategoriích – vlčata (do 11 let včetně), skauti (do 16 let včetně) a roveři (nad 16 let).

Skauti a vlčat hrají v neděli, roveři v sobotu.

Podle počtu přihlášených týmů se zpravidla hraje ve skupinách systémem každý s každým, první dva týmy postupují do play-off. Hraje se semifinále, zápas o třetí místo a finále.

O pořadí v tabulce rozhoduje 1.počet bodů 2.rozdíl skóre 3.počet vstřelených gólů 4.vzájemný zápas 5.samostatné nájezdy

Zápas má 3 třetiny po 5 - 7 minutách. Zápasy ve skupinách mohou pochopitelně skončit remízou, v play - off následuje prodloužení. Prodloužení se hraje systémem náhlá smrt. Nerozhodne - li prodloužení, následují samostatné nájezdy.

5.     PRAVIDLA

Všichni hráči musí být současnými nebo bývalými členy Junáka.

Hrají tři hráči v poli + brankář. Tým může neomezeně střídat, i během hry, s tou podmínkou, že hráč, který vstupuje do hry může do hřiště vběhnout až ve chvíli, kdy střídaný hráč hřiště opustil.

Po každém gólu se vhazuje buly. Gól neplatí, byl li dosažen rukou, úmyslným kopnutím nohou, po přerušení hry.

V případě, že brankář chytí tenisák, smí rozehrávat z brankoviště, soupeř ho nesmí atakovat. Brankař tenisák může hodit, házet však smí pouze spodem.

Opustí - li tenisák hrací plochu, rozehrává družstvo, které ho dřív podá, a to z místa, kde tenisák vyletěl z hřiště. Hráče při rozehrávce není možné atakovat (soupeř musí být min. ve vzdálenosti 1 metr).

Rozhodčí přeruší hru v případě gólu, jakéhokoliv faulu, přihrávky rukou (neplatí v případě brankaře), hry vysokou holí (hokejka nad výší pasu). Kromě gólu, kdy se vhazuje buly, rozehrává v těchto případech soupeř z místa přestupku. V případě zvlášť surového faulu je hráč na minutu vyloučen.

Výstroj - je povolena libovolná výstroj a výzbroj (přilby, lapačky, chrániče) s jedinou výjimkou - brankář nesmí mít betony.

Hráč může nastoupit jako posila za jiný tým, než v jakém je registrovaný, jedině v případě, že tím pomůže týmu, který nemá potřebný počet hráčů.