Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. 9. 2009

 

   P O W - W O W 

 

   Informace pro rodiče a děti ze skautských oddílů

      Dakota a Severka 18. – středisko Dub nad Moravou 

20140701_tabor-lipova_122.jpg

 

 

 

 

Světluška - ve středu 12.9. v 16:00 je sraz u klubovny, bude se chodit po vesnicích vybírat peníze na sbírku Světluška. Vybrané peníze poté poputují k lidem se zrakovým postižením. Předem děkujeme za účast. 

 

 

Fotky - Kdo by si chtěl prohlédnout fotky z našich akcí, můžete na tomto odkaze: http://roveridub.rajce.idnes.cz/Schuzka_15._prosince_2017/  Budou tam pravidelně přibývat.

REGISTRACE - Je nutné uzavřít registraci a někteří z vás ji bohužel ještě neodevzdali.  Prosíme rodiče, aby na to dohlédli. Pro připomenutí - do 18-ti let 600Kč/os., nad 18 let 850Kč/os. včetně sokola. Nováčci donesou i přesnou adresu, rodné číslo a kontakt na rodiče.

V případě dotazů nás kontaktujte.Přejeme úspěšný nový rok 2018.

Ester a vedení oddílů.

 

 

ODDÍLOVÉ MIKINY - Zůstalo ještě několik mikin, které jsme si nechali dělat. Pokud máte někdo zájem, můžete si je přijít k Vaňákům vyzkoušet.  

Na táboře a hned po něm, projevilo několik dětí a rodičů zájem o koupi kroje. Podívejte se na www.junshop.cz a najděte vhodnou velikost. Je to tam podrobně napsané. Pak to nahlaste co nejdříve Esterovi, nebo Gandalfovi. Nabídka skautských věcí je široká. Proto kdo má zájem o cokoliv jiného, řekněte a objednáme hromadně. Popř. se s námi můžete poradit.  

 
DOPORUČENÍ: Kdo z vás má facebook, doporučujeme všem členům i rodičům se přidat do naší skupiny Dakotaseverka. I tam najdete veškeré aktuální informace a navíc tam dodáváme i fotky z akcí, které sem již k vůli kapacitě vkládáme jen omezeně. 
 
První beta verze zpěvníku :) písničky budou doplňovány průběžně, a o chybách taky vím... :)
Zpěvník v1.0
 
 
Co si s sebou mají maloši brát na schůzku: uzlovačku, deník, přezůvky, šátek a kdo má tak triko.  
 
 JUN SHOP

Množí se nám dotazy ohledně zboží na junshopu. Vyberte si zboží, nahlaste mi ho a hromadně můžeme vyřešit objednávku. Najdete v sekci odkazy. 

     

 

 


 

POZOR: Kdo z Vás neodebírá dubský občasník, může si jej přečíst (hlavně skautskou rubriku). Stačí kliknout na odkaz vlajky Dubu na levém boku našich stránek.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------


       Ve spolupráci s oddílovou radou jsme se domluvili na novém způsobu bodování jednotlivců i družin. Chceme tak zvýšit úroveň a zájem dětí u rodičů o skauting. Bodování bude viditelně umístěno v klubovnách tak, aby si mohli členové oddílu a rodiče prohlédnout, jak na tom jsou s účastí. Pokud dítě z vážných důvodů na schůzku či akci nemůže, prosím o zasílání zprávy sms Esterovi či Gandalfovi. Podle našich pravidel, pokud má někdo z členů 3 krát neomluvenou schůzku, rozhoduje potom oddíl, zda má dotyčný setrvat, či raději pro nezájem odejít. Nerozhoduje o tom tedy ani Ester ani Gandalf. Účast na bazénech je dobrovolná.

       

 

Budete li mít někdo někdy zájem o nákup jakéhokoliv zboží z Jun shopu, jehož odkaz naleznete také na našem webu v sekci odkazy, kontaktujte Estera. Toto zboží se objednává hromadně přes okres.    

 

Změna programu vyhrazena!