Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. 9. 2009

 

   P O W - W O W 

 

   Informace pro rodiče a děti ze skautských oddílů

      Dakota a Severka 18. – středisko Dub nad Moravou 

20140701_tabor-lipova_122.jpg

 

 

VYŘEZÁVÁNÍ DÝNÍ
Již 3. rokem připravujeme na dušičkový týden výstavku vyřezávaných dýní, které pak umístíme na náměstí. Kdo by nám chtěl dýni darovat, prosím kontaktujte nás. Ve čtvrtek 26. října v 17.00 hodin se setkáme ve staré klubovně, kde se zrodí nová výzdoba pro Dubské náměstí. Můžete si také donést svoji dýni a společně s námi si ji vyřezat.

 

BAZÉN ZAČÍNÁ
Od pátku 27. 10. začínáme zase jezdit na bazén do Přerova. Vzhledem k tomu, že tam bývají tréninky vodních pólistů, posouváme odjezd autobusu o půl hodiny, tedy z Dubu nad Moravou v 17.30 hodin od lékárny. Autobus pana Konečného pojede přes Kocandu (místní část Kožušan), Charváty, Drahlov, Bolelouc, Tučapy, Dub n/Mor., Nenakonice, Rakodavy a Věrovany. Ceny za vstup na bazén se zatím nezměnily, takže na hodinu dospělí platí 64 Kč a děti do 15 let 52 Kč. Cena autobusu do Přerova a zpět bude 50 Kč/ososba. Ti co budou s námi jezdit, mají dvě možnosti. Buď si zaplatí jen 50 Kč za autobus a vstup na bazén (čipové pásky) si zaplatí sami. A nebo si zaplatí 110 Kč dospělí a 100 Kč děti a v ceně budou mít dopravu i vstup na bazén do společné (muži/ženy) šatny. Po bazénu je možnost se občerstvit v bufetu. Návrat po 20 hodině. Přesný čas se nedá určit. Ještě upozorňujeme, že pokud pojedou malé děti a neplavci, je potřeba aby měl dospělý doprovod!

 

 

-3agate2.jpg

 

 

ODDÍLOVÉ MIKINY - Zůstalo ještě několik mikin, které jsme si nechali dělat. Pokud máte někdo zájem, můžete si je přijít k Vaňákům vyzkoušet.  

Na táboře a hned po něm, projevilo několik dětí a rodičů zájem o koupi kroje. Podívejte se na www.junshop.cz a najděte vhodnou velikost. Je to tam podrobně napsané. Pak to nahlaste co nejdříve Esterovi, nebo Gandalfovi. Nabídka skautských věcí je široká. Proto kdo má zájem o cokoliv jiného, řekněte a objednáme hromadně. Popř. se s námi můžete poradit.  

 
DOPORUČENÍ: Kdo z vás má facebook, doporučujeme všem členům i rodičům se přidat do naší skupiny Dakotaseverka. I tam najdete veškeré aktuální informace a navíc tam dodáváme i fotky z akcí, které sem již k vůli kapacitě vkládáme jen omezeně. 
 
První beta verze zpěvníku :) písničky budou doplňovány průběžně, a o chybách taky vím... :)
Zpěvník v1.0
 
 
Co si s sebou mají maloši brát na schůzku: uzlovačku, deník, přezůvky, šátek a kdo má tak triko.  
 
 JUN SHOP

Množí se nám dotazy ohledně zboží na junshopu. Vyberte si zboží, nahlaste mi ho a hromadně můžeme vyřešit objednávku. Najdete v sekci odkazy. 

     

 

 


 

POZOR: Kdo z Vás neodebírá dubský občasník, může si jej přečíst (hlavně skautskou rubriku). Stačí kliknout na odkaz vlajky Dubu na levém boku našich stránek.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------


       Ve spolupráci s oddílovou radou jsme se domluvili na novém způsobu bodování jednotlivců i družin. Chceme tak zvýšit úroveň a zájem dětí u rodičů o skauting. Bodování bude viditelně umístěno v klubovnách tak, aby si mohli členové oddílu a rodiče prohlédnout, jak na tom jsou s účastí. Pokud dítě z vážných důvodů na schůzku či akci nemůže, prosím o zasílání zprávy sms Esterovi či Gandalfovi. Podle našich pravidel, pokud má někdo z členů 3 krát neomluvenou schůzku, rozhoduje potom oddíl, zda má dotyčný setrvat, či raději pro nezájem odejít. Nerozhoduje o tom tedy ani Ester ani Gandalf. Účast na bazénech je dobrovolná.

       

 

Budete li mít někdo někdy zájem o nákup jakéhokoliv zboží z Jun shopu, jehož odkaz naleznete také na našem webu v sekci odkazy, kontaktujte Estera. Toto zboží se objednává hromadně přes okres.    

 

Změna programu vyhrazena!