Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oddílové bodování

                            

                       BODOVÁNÍ DRUŽIN

                       Docházka

 

 

                                   
Tom                                  
Simona                                  
Drak                                  
Ráďa                                  
Hermi                                  
Pavel B.                                  
Cony                                  
Kristýna Uh.                                  
Vajta                                  
Alča Jež.                                  
Motýlek                                  

 

                                   
Elis                                  
Kája Sal.                                  
Max                                  
Pegas                                  
Johanka                                  
Laďa                                  
Mates                                  
Ema                                  
Kuba Sova                                  
Sluníčko                                  

 

                                   
Bára                                  
Evča                                  
Ondra                                  
Natka I.                                  
Kája P.                                  
Honza                                  
Mara                                  
Teta                                  
Lukas                                  
Lukáš                                  

 

                                   
Viťa                                  
Blesk                                  
Vlastička                                  
Zuzka J.                                  
Pavučinka                                  
Kuba                                  
Bob                                  
Miki                                  
Áďa                                  
Marie                                  

 

     - přítomen(na)

     - omluven(na)

     - neomluven(na)

     - rádce družiny

Vysvětlení docházky je v POW - WOW dole.

 

Kdo z vás za rok získá nejvíce bodů? Je možné je získat za tyto činnosti (od 16. 1. jsme začali bodovat). Vyzkoušet se můžete nechat u jakéhokoliv vedoucího. 

1) Docházka 10 bodů
2) Přečtení knihy(max. jedna za měsíc) 40  bodů
3) Dobrý skutek 15 bodů
4) 6 základních uzlů + dobráček 20 bodů
5) Úklid klubovny 10 bodů
6) Aktivní účast na brigádě 40 bodů
7) Skautské desatero 20 bodů
8) Přichystat a zorganizovat hru 25 bodů
9) Splnění odborky 45 bodů
10)Zápis do kroniky + obrázek 15 bodů
11)Rukodělná práce 15 bodů 
12)Přítel 50 bodů 
13)Vedení deníku 20-40  bodů  (podle provedení)
14)Příprava na schůzku 15 bodů
15)Základy zdravovědy 30 bodů (dle věku) 
16)Účast na mimostřediskové skautské akci 40 bodů 
17)Stavba přístřešku (starší přespat) 35 bodů 
18)Skautská a státní symbolika + hymna a večerka 25  bodů  
19)Orientace v terénu - buzola, značky na mapě, jízdní řády, naplánuj trasu 25  bodů  
20)Osobnosti a historie skautingu 30 bodů  
21)Rozdělat oheň (3 sirky), upéct omeletu 25 bodů
22)Uskutečnění družinovky 40 bodů